Firmast

Termneti tõukejõuks sai turul tekkinud nõudlus

2006. aastal saime ülesande töötada välja taskukohane serverilahendus teenusele, mis pidi funktsioneerima aastaringselt pea katkematult. Kaalusime erinevaid võimalusi ja pakkusime välja, tol ajal uudse,  virtuaalserverite baasil toimiva lahenduse. Klient sai oma probleemile lahenduse ja Termnet alguse. Suurte alginvesteeringuteta serverilahenduste soovijaid oli teisigi ning aastal 2007 majutasime oma virtuaalserverite infrastruktuuri juba Linxtelecomi eliitklassi serverihoidlasse. Infrastruktuuri arendame ja täiendame pidevalt. Klientide soovidele vastu tulles ja oma kompetentsile tuginedes, pakume tarkvaralitsentse ja 2010. aastast ka SaaS teenuseid. 

Oma ala fanaatikutest kogenud meeskond

Otsusele, luua oma ettevõte, aitas kaasa asjaolu, et Termneti meeskonnaliikmed on tõelised oma ala entusiastid, kes on kursis valdkonna suundade, uute võimaluste ja muutuvate tehnoloogiatega. Meie pikajaline kogemus äriklassi serverilahenduste ja kettasüsteemidega kindlustab seadmete tõrgeteta töö. Seepärast teame, millised seadmed tagavad tippkvaliteediga infrastruktuuri. Meie kogemus kinnitab, et kvaliteedi osas ei tasu tingida.

Paindlik, kompetentne ja usaldusväärne partner

Omades põhjalikke teadmisi erinevatele teenustele vajalike keskkondade kohta, oleme aru saanud, et tüüpilisi kliente ei ole olemas - iga kliendi vajadused on unikaalsed. Oskame pakkuda erinevatele rakendustele optimaalse konfiguratsiooniga virtuaalservereid, mille häälestamisperioodil anname tasuta konsultatsioone. Monitoorime kõigi klientide virtuaalservereid ja teavitame koheselt protsessis esinevatest kõrvalekalletest. Konsulteerime kliente, kui nende tarkvara majutusvajadused muutuvad.

Meie spetsialistid tunnevad peensusteni tarkvaralitsentside ostu- ja rendivõimalusi ning abistavad säästlikuima, üle- või alalitsentseerimist vältiva litsentseerimisplaani koostamisel.