vInfra ANTISPAM

Viiruse- ja rämpsuvaba e-post

Ettevõtte meiliserveris toimuv e-posti puhastus viirustest ja rämpspostist aitab ühes arvutites kasutatavate viirus- ja rämpspostitõrje programmidega maandada turvariske. Üksnes arvutites kasutatavatele tõrjeprogrammidele ei tasu loota, alati on võimalus, et kasutaja on arvuti forseerimiseks viirusetõrje välja lülitanud, unustanud versiooni uuendada või kasutab e-kirjade lugemiseks sõbra turvamata arvutit. 

vInfra ENTERPRISE serveris kasutatavad tipptaseme tõrjeprogrammid Symantec Messaging Gateway ja MailScanner inspekteerivad ja edastavad üksnes viirusevaba e-posti ööpäevaringselt (SLA 99,98%).

Antispam

Kliendi e-post läbib esmalt Termneti serveri, kus kõigepealt eemaldab spämmi ja viiruseid vabavaraline MailScanner, seejärel Symantec Messaging Gateway. Topletkontrolli läbinud e-post suunatakse edasi kliendi serverisse. Nii on klient kaitstud spämmilaviini eest, mis ummistab internetiühendust ja segab igapäevatööd  Meie lahendus, kasutada vabavaralist ning tasulist spämmi- ja viirustõrjet koos, on osutunud efektiivseks, takistades pahavara levikut ja säästes aega tüütute rämpskirjade kustutamise arvelt.

Välja selekteeritud spämmi ühes selle logiga hoitakse alles 30 päeva. Viiruslikud e-kirjad kustutatakse koheselt.